Oma ettevõtte reklaamimiseks sõidukitel on mitmeid võimalusi, nendest sagedaseim on autokleebiste kasutamine. Kuigi kleebis kestab pikka aega, kaasneb auto kere katmisega muid muresid ja kulutusi, mida magneti kasutamisel saab vältida.

Auto pesemine ja vahatamine
Automagneti kasutamisel ei ole tarvis enne paigaldamist pinda üleliia puhastada. Ei ole vaja teha süvapesu ega pigieemaldust, piisab, kui lapiga paigalduskoht puhtaks pühkida ja/või kuivatada ning magnet püsib tugevalt kinni. Samuti saab automagnetit kasutades käia probleemideta autopesulas, magnet tuleb lihtsalt pesu ajaks eemaldada ning hiljem tagasi paigaldada. Automagneti kasutamisel ei jää pinnale liimijälgi, mida eripesuga peaks eemaldama või hullem veel, mis ei taha maha tulla ka väga tugevaid kemikaale kasutades. Viimase ekstreemsusena võib olla vajalik liimijääkide mehaaniline eemaldamine, mis vahel võib tähendada autole uut värvitööd. Magnet ei riku auto pinda mitte kuidagi.
Kilereklaami alla ei tohi vahakihti jääda, aga magnetit see ei mõjuta. Magnetit kasutades ei pea vaha eemaldama ja saad igal ajal autole uue vahakihi peale kanda.

Reklaami paigaldamine ja eemaldamine

Automagneti paigaldamiseks ei ole Sul vaja kellegi teise abi ega teenust sisse osta. Aluspind puhtaks, magnet peale. Ajakulu – 1 minut. Äravõtmine on veelgi kiirem, saad hakkama mõne sekundiga. Autokleebise puhul pead sõitma töökotta, ootama paigaldamist, teinekord isegi auto üleöö töökotta jätma, et liim saaks õigetes tingimustes kuivada jne. Eemaldamiseks pead samuti kasutama professionaalide abi. Kokkuvõttes tülikas protsess ja suur ajakulu, hoia parem aega ja raha kokku ning kasuta oma ettevõtte masinatel automagneteid.

Kasutamine

Kui reklaamkleebis jääb autole mitmeks aastaks, siis automagneteid saad igal ajal ära võtta ja vahetada. Magnetiga on lihtne, kiire ja soodne muuta kuvatavat sõnumit, kontaktinfot jne. Ettevõttes on rohkem kui üks auto? Seda rohkem aega hoiad kokku paigalduse pealt! Kampaania, koduleht või kontakttelefon muutus? Telli lihtsalt ja kiirelt uue infoga automagnetid! Kuva kasvõi igal autol erinev sõnum või lööklause, et inimestele meelde jääda. Liikluses istudes vahivad kõik nagunii eesoleva auto tagaotsa, las nad loevad Sinu teksti ka!

Korrektsel kasutamisel kestavad automagnetid mitu aastat. Kõige olulisem on autopesulas magnet autolt eemaldada ning igaks juhuks sama teha ka tugevas vihmasajus.